Podkategorie na TOPlistu

Vím o tom, že probíhá diskuse nad rozdělením kategorie Weblogy na víc podkategorií (přehled je třeba u Každého blogujícího :-))

Nad tím jsem v minulosti už i přemýšlel (např. chovatelé by šli rozdělit na pejskaře, kočičkáře ad.). Nerad bych ale opustil výhody „jedné úrovně“ – např. možnost rychlého přechodu z kategorie do kategorie pomocí selectu, odkaz na všechno hned z homepage apod. A zároveň nechci mít z TOPlistu katalog. V první řadě slouží k měření návštěvnosti.

Pokud vás ale napadne nějaký jednoduchý a účinný způsob jak to vyřešit, není problém jej aplikovat. Vaše náměty a připomínky jen uvítám buď v diskusi nebo na mailu.

UPDATE – Robert reagoval s námitkou, že by se měl filtrovat erotický obsah. Tohle TOPlist ovšem dělá odjakživa (viz. výpis všech kategorii či hledání, kde nejsou erotické stránky). Jen je někdy těžší rozhodnout, jestli je to víc osobní stránka exhibicionisty, blog nebo porno. Podobně dilema jako třeba v případě obchodu s erotickým zbožím. Je to erotika nebo virtuální obchod?

Avatar photo

Pavel Francírek napsal 36 článků

Autor TOPlistu.

Komentovat

Váše emailová adresa zůstane skrytá. Povinné pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>