TOPlist – tajné funkce I.

Když se Bizi rozhodl, že bude odhalovat některé nepublikované funkce Lidé.cz (viz. Bizi the Blogger), rozhodl jsem se zde uvést i nějaké možnosti TOPlistu, které nemusí být obecně známé.

První příklad je hned ten kód, který tu vpravo ukazuje Infopanel. Je to de facto maximální verze, která nejen, že ukazuje nejvíc online statistik (pořadí, počty za týden, den a online, celkové), ale zároveň i nejvíc měří. Pomocí Javascriptu i rozlišení a barvy monitoru návštěvníků, odkud přišli ad.

Ale není to ta úplně nejzajímavější čast. Tohle by jiště zručný HTML koder dokázal dát dohromady také. Tím, na co bych rád upozornil, je samotný odkaz:

http://www.toplist.cz/weblogy/ID50427

Jak je vidět, ukazuje na statistiky kategorie (weblogy). Navíc se ale posílá ještě i ID stránky. To by mělo způsobit, že je výpis posunutý tak, aby se stránka objevila přibližně kolem pátého místa výpisu, i když je její umístění jiné.

Avatar photo

Pavel Francírek napsal 36 článků

Autor TOPlistu.

Komentovat

Váše emailová adresa zůstane skrytá. Povinné pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>