Testování nové verze

O pár měsíců a dalších 79 změn později od lednového oznámení máme připravenou novou verzi k veřejnému testu. Najdete ji na adrese https://novy.toplist.cz. Přístup je chráněn heslem, které je „test“ (uživatel i heslo).

Jak jsme psali, změny jsou hlavně uvnitř. Celý TOPlist je kompletně napsaný znova. Viditelných změn je pár (listování po dnech ve výsledcích, víc možností při obnově hesla, lepší kontroly při registraci ap.). Změnu vzhledu ani nebereme jako novinku, protože ovládání zůstavá stále stejné. Víc viditelných novinek začneme přidávat po ostrém spuštění této nové verze.

Budeme rádi, když novou verzi vyzkoušíte. Obsahuje už stejná data jako současná. Pokud se setkáte s nějakou chybou nebo vás napadne nějaké vylepšení, dějte nám vědět. Buď třeba sem do komentářů nebo na email helpdesk@toplist.cz. Děkujeme.

Avatar photo

TOPlist napsal 19 článků

5 reakcí na “Testování nové verze

 1. Avatar photo Pavel Lukáš píše:

  Trochu kritiky – písmo je moc veliké je to hůře čitelné, než předchozí verze. Největší problém je, že to nyní neukládá hesla a když uloží, tak stejně hlásí že je špatné, nebo není zadáno.
  Jinak díky za Vaši práci a Toplist, je to super.

  1. Avatar photo Pavel Francírek píše:

   Dobrý den,

   ano, to v tom zapamatovaní hesla byla chyba, ta mám dojem, že jsem ji během dneška opravil. Alespoň v mých prohlížečích (různá směs na Windows, Linuxu, OSX) se to zdá funkční. Nyní Vám to funguje nebo ještě stále ne?

   1. Avatar photo Morell píše:

    Ne, základní verze je perfektní, mě by stačilo přidat možnost vyhledávání více ID najednou s tím, že by se ve vísledku vyhledávání zobrazily všechny.

Komentovat

Váše emailová adresa zůstane skrytá. Povinné pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>